Підбір персоналу

Ми допоможемо Вам підібрати висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів: від молодших спеціалістів до досвідчених менеджерів.

Зв'язатися з нами

Підбір персоналу в Україні

Ми допомагаємо нашим клієнтам розв’язувати поставлені перед ними завдання завдяки чітко налагодженому алгоритму з пошуку висококваліфікованих фахівців у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів.

  • Наші HR-консультанти спеціалізуються на найманні та відборі персоналу в галузі фінансів, бухгалтерського та податкового обліку, та мають відповідний рівень знань та досвід.
  • Розроблено тестування кандидатів з урахуванням галузі та специфіки діяльності Вашої компанії на знання міжнародних стандартів фінансової звітності, положень (стандартів) бухгалтерського обліку, податкового законодавства, управлінського обліку та контролінгу.
  • Індивідуальний підбір технології пошуку, який ґрунтується на баченні й розумінні цілей і вимог клієнта до вакантної позиції; надання звітів за вибіркою кандидатів з результатами тестування та стислим резюме щодо професійного розвитку претендента.
  • Перевірка рекомендацій і професійних досягнень кандидатів на попередніх місцях роботи.
  • Організація інтерв’ю та (за потреби) допомога клієнту в його проведенні.

Номінальний генеральний директор

До послуг, що надаються нашою компанією, також входить виділення співробітників для виконання функцій номінального (тимчасового) генерального директора, що може виявитися необхідним для реєстрації компанії в Україні, оскільки згідно з українським законодавством генеральним директором компанії може бути тільки громадянин України або іноземець, який має дозвіл на працевлаштування на території України (притому такий дозвіл може бути отримано тільки після реєстрації компанії).

На сьогодні компанія Accountor є найбільшим постачальником послуг з ведення бухгалтерського обліку, кадрового адміністрування та розрахунку заробітної плати в Північній Європі. Наша команда – це більше ніж 2 300 висококваліфікованих професіоналів з різних країн.

Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо ефективно вирішити Ваші бізнес-завдання!