Консалтинг

Ми пропонуємо консалтингові послуги, що охоплюють усі аспекти життєвого циклу Вашої компанії.

Контакти

Наша основна мета – допомогти Вам досягти результату за допомогою ефективного фінансового контролю та менеджменту. Ми здатні допомагати Вам на всіх етапах – від реєстрації до ліквідації компанії (підприємства). Наші фахівці в 7 країнах мають величезний досвід роботи в проектах з управління змінами, зокрема фінансового менеджменту та юридичних питань. Якщо Ви бажаєте зростати швидше, звертайтеся до нас!

Аудит

Компанія Accountor надає високоякісні послуги з проведення аудиторських перевірок для компаній будь-якого розміру та сфери діяльності відповідно до вимог українського законодавства та міжнародних...

Маркетингові дослідження

Ухвалення успішних рішень вимагає попередньої підготовки загальної концепції ведення бізнесу, неодмінної далекоглядності та знання фактів.

Заснування компанії

Можете забути про численні питання, пов’язані з реєстрацією компанії. Ми будемо пропонувати оптимальні рішення на кожному етапі реєстрації.

Підбір персоналу

Підбір персоналу займає чимало часу і завжди потребує великих фінансових та інших вкладень, тому таке велике значення має можливість вибирати співробітників серед найкращих фахівців.

Консультації з оподаткування

Правильне податкове планування та консультування – це ключ до успішного бізнесу.

Проектний консультант

Компанія Accountor має великий досвід у сфері оптимізації процесів фінансового менеджменту та діяльності з розрахунку заробітної плати персоналу в Україні.

Фінансовий контроль і менеджмент

Ми готові надати Вашій компанії допомогу в побудові фінансової системи та управлінні нею. Як правило, ця робота починається зі складання схеми фінансових процесів.

Юридичні консультації

Професіоналізм наших юристів та їх відданість інтересам клієнта – запорука надійного правового захисту Вашого бізнесу.