Проектний консультант

Компанія Accountor має великий досвід у сфері оптимізації процесів фінансового менеджменту та діяльності з розрахунку заробітної плати персоналу в Україні.

Зв'язатися з нами

Використовуючи глибокі знання наших фахівців у галузі фінансового менеджменту та розуміючи його вимоги, ми разом з Вами будемо ставити завдання, планувати можливі альтернативні рішення та працювати над досягненням поставлених перед Вами цілей. У роботі ми надаємо перевагу практичному підходу та завжди досягаємо конкретних результатів!

Етапи консультування Аккаунтор

Робота консультантів компанії accountor над кожним проектом виконується в три основних етапи:

  1. Внутрішній аудит проблемної сфери.
  2. Підготовка звіту за результатами проведення такої перевірки, у тому числі надання рекомендацій і можливих рішень щодо оптимізації роботи Вашої компанії та мінімізації ризиків, які їй загрожують.
  3. Надання практичної допомоги щодо впровадження запропонованих рішень.

Крім того, щоб гарантувати довгострокові результати нашої спільної роботи, ми готові проводити навчання ваших співробітників методам управління фінансовими, податковими та правовими аспектами діяльності.
Компанія Accountor працює в Україні з 2008 року, в нашому активі – успішна робота з великою кількістю клієнтів і більше ніж 2300 висококваліфікованих професіоналів з різних країн, завжди готових надати необхідну підтримку.

Ми пишаємося своїм умінням знаходити ефективне розв’язання складних завдань.

Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами!