2017_08_04

Новини законодавства. Серпень 2017

Консультації ДФС у разі Зупинення реєстрації ПН/РК 

На офіційному сайті ДФС у м. Києві повідомила, що у зв’язку з численними питаннями щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних, з понеділка – 31 липня 2017 року в Центрі обслуговування платників (м. Київ, вул. Шолуденка 33/19) запроваджено надання роз’яснень із зазначеної теми.

Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години фахівці ГУ ДФС у м. Києві будуть надавати інформаційну допомогу платникам у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.   

Новостворені відділення фонду соціального страхування 

З 1 серпня 2017 року розпочинає роботу Фонд соціального страхування України, який утворений шляхом об’єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Новини податкового законодавства

Контрольовані операції при безоплатній передачі товарів нерезиденту – пов’язаній особі

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації № 1233/6/99-99-15-02-02-15/ІПК від 17.07.2017 р. розглянула лист щодо визнання операцій з безоплатної передачі товарів нерезиденту - пов'язаній особі контрольованими.

Зокрема, якщо отримувачем безоплатних товарів є нерезидент - пов'язана особа, то господарська операція з безоплатного надання товарів підпадає під визначення контрольованої. При цьому, ціна таких товарів для цілей трансфертного ціноутворення розглядається з урахуванням умов усіх договорів, пов'язаних з цією операцією, що можуть впливати на об'єкт оподаткування податком на прибуток резидента.

Крім цього, зазначається, що кожен конкретний випадок податкових взаємовідносин, у тому числі і тих, про які йдеться мова у листі, потребує аналізу документів, що дозволяють детальніше ідентифікувати предмет запиту.

Зв'язатися з нами