Про компанію

Ми є найбільшою компанією в Північній Європі з надання фінансових та кадрових послуг. Присутність в багатьох країнах є важливою, оскільки ми хочемо бути якнайближче до наших клієнтів та працювати для їх майбутнього.

Нашою метою є постійне оновлення спектру послуг у сфері фінансів. Ми робимо інвестуємо в нові технологічні рішення та розвиток наших співробітників, щоб вони стали кращими професіоналами у сфері управління фінансами. Усе, що ми робимо, робиться для вигоди наших клієнтів. Ми працюємо як для великих міжнародних клієнтів, так і для середнього та дрібного бізнесу.  Ми є компанією для людей, найголовнішим для нас є відносини між вами й нами. Ми пропонуємо клієнтам обслуговування найвищої якості, що полягає у поєднанні накопиченого професійного досвіду з персональним підходом. Як ми можемо вам допомогти?

Ми маємо понад 100 офісів у Північній та Східній Європі , де працюють понад 2000 професіоналів, які допомагають нашим клієнтам досягти своєї мети.

Кодекс поведінки Accountor

Чому важливо мати кодекс поведінки?

Ми хочемо бути надійними, відповідальними та етичними по відношенню до наших клієнтів, партнерів, співробітників, керівників та інших зацікавлених осіб. Кодекс поведінки Accountor — це важливий інструмент для керування ризиками, де викладено основні принципи і рекомендації, яких мають дотримуватися всі наші співробітники, керівники та партнери.

Цей Кодекс поведінки схвалено Радою директорів Accountor, і він поєднує всі структурні підрозділи компанії в усіх країнах, де ми представлені. 

Прочитати кодекс можно на цiй сторiнцi.

2017_11_09

Дайджест новин законодавства. Жовтень 2017

Огляд новин законодавства у банковськiй справi, податках та кадрах. Читайте статтю
2017_09_28

Новини законодавства. Вересень 2017

З 27 вересня 2017 року вступають в силу зміни до законодавства України, які значним чином змінять порядок отримання дозволу на застосування праці іноземців в Україні
2017_09_25

Зміни до інструкції про службові відрядження

Міністерство фінансів України затвердило зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон наказом №669 від 28.07.2017 року.
2017_09_06

Відкриття осіннього бізнес сезону з Аккаунтор Київ

Аккаунтор Київ запрошує власників, керівників компаній та головних бухгалтерів на бізнес-сніданок, який відбудеться 14 вересня, 10:00 - 12:00 в «INVERIA flow space» за адресою вул. Володимирська, 49А.
2017_08_28

Новини податкового законодавства. Серпень 2017

Пдфо при участі працівника у семінарі. День подачі повідомлення про прийняття на роботу працівника
2017_08_16

2 жовтня 2017 року - останній день подачі звіту про контрольовані операції за 2016

Оскільки, термін подання Звіту про контрольовані операції за 2016 рік вже наближається, компанія Аккаунтор Київ хотіла би нагадати про основні зміни в частині трансфертного ціноутворення з метою...