РОБОТА В ACCOUNTOR

Працювати в Accountor - це означає бути професійним бухгалтером, фахівцем з фінансів чи ІТ-менеджером. Але не лише це. Багато чого у сприйнятті тієї чи іншої професії змінюється, якщо виконувати свій професійний обов’язок на високому рівні, застосовуючи новітні технології та практикуючи персональний підхід.

 Ми залучаємо до своєї команди спеціалістів в сферах:

  • бухгалтерії, фінансового менеджменту та консалтингу
  • девелопменту в фінансовій, HR- та CRM-галузях, 
  • розробки програмного забезпечення
  • продажу, маркетингу та клієнтської підтримки в таких галузях, як фінанси, ІСТ, HR-галузях
  • та інших галузях, де потрібні менеджерські рішення. 

Усі кар’єрні виклики високо цінуються Accountor. Як компанія, що розвивається, ми із задоволенням пропонуємо вам можливості кар’єрного росту. Ми дамо вам можливості відкрити свої професійні якості на роботі в різноманітних галузях.  

Світ стає цифровим. Цей процес не міг оминути фінансові та HR-галузі. Такі нововведення є стимулюючими чинниками для багатьох ділових людей, незалежно від того, вони любителі новинок чи прихильники існуючих  технологій. У нас є клієнти, які належить до обох категорій, і нашим завданням є допомагати та підтримувати їх.

 

 

Люди - найбільша цінність для Accountor  

Люди є найбільшою цінністю для нас, тому що ми працюємо з людьми. Ми переконані, що створивши найкраще місце для роботи, Accountor мотивує наших працівників надавати послуги найвищої якості, включаючи послуги програмного забезпечення та консультування.

Наш метод управління ґрунтується на збірному понятті, яке ми назвали лідермент (Leaderment) - збалансованої комбінації лідерства та менеджменту. Лідерство фокусується на майбутньому, довгостроковій перспективі, мужності ризикувати та надихати інших для досягнення цілей. Менеджмент стосується сьогодення, розуміння того, де ми зараз є, чого ми хочемо, і що робити далі.

Лідермент принципи націлені на щоденну підтримку та мотивацію персоналу.Прості у формулюванні, але не найпростіші у втіленні завдання:

- я виконую те, що обіцяю;

- я показую свою небайдужість;

- я роблю так, щоб речі втілювались в життя.

 

Небайдужість та довіра посилюють командній рух Accountor.

Ми усі разом працюємо над нашим майбутнім. В регулярному опитуванні "Долучайся!" ми відображуємо зміни на командному рівні та ділимось розумінням того, яки практичні заходи треба здійснити для досягнення цілей Accountor.  

Наші щорічні результати  опитувань  працівників показують, що вони цінують нас за дружню атмосферу, місце, де люди можуть бути самими собою незалежно від посади чи роду діяльності. Довіра також цінується дуже високо. Наші менеджери розуміють, що хорошу роботу можна зробити і без того, щоб хтось заглядав через плече. Так само наші працівники довіряють одне одному - ми знаємо, що можемо покластися на колегу, і впевнені, що люди, які працюють в Accountor, здатні повністю викластись задля того, щоб досягнути найкращого результату. 

 

 Accountor дає можливості для професійного росту

Наші працівники професійно зростають в Accountor. Компанії, що розвиваються пропонують широкий спектр можливостей на вибір, щоб задовольнити професійні запити кожного: не має значення, в одній чи кількох галузях має намір зростати фахівець, або ж він захоче розвивати лідерські якості та стати менеджером міжнародного рівня.  Ми пропонуємо тренінги та заняття з особистісного розвитку. Ми довіряємо нашим співробітникам і хочемо підтримати їх у прагненні до вдосконалення. 

Бути першим вимагає бути на крок попереду. Accountor має репутацію компанії, яка інвестує в навчання. У 2013 році ми організували 3000 тренувальних днів для наших працівників у семи країнах. 

Одним із важливих заходів професійного зростання є наші менеджер-зустрічі, де працівники в персональному порядку можуть поспілкуватись з керівниками, щоб переконатись в достатній вмотивованості робочого процесу. Ми слідкуємо за рівнем мотивації колективу, тому такі зустрічі є природними і зрозумілими. Довготривалий індивідуальний і професійний розвиток обговорюється і планується щорічно  на широких обговореннях.   

 

Бажаєте дізнатись про нас більше?

Ми будемо вдячні, якщо ви залишите свої коментарі або запитання:

 

З нашими пропозиціями щодо відкритих вакансій ви можете ознайомитися на місцевому сайті компанії або залишити свою заявку на роботу